Metge Especialista en Formació (MEF)

Com és fer la residència a la Fundació Puigvert? Els qui acaben aquest any ens ho expliquen:

JORNADES DE PORTES OBERTES VIRTUALS PER A FUTURS RESIDENTS:

Residents d'Urologia:
 

Dimarts, 25 de maig 2021, a les 16h. Connecteu-vos a la Jornada

Dilluns, 31 de maig 2021, a les 20h. Connecteu-vos a la Jornada

 
Residents de Nefrologia:
 

Dimecres, 19 de maig 2021, a les 15h. Connecteu-vos a la Jornada

Dimecres, 26 de maig 2021, a les 15h. Connecteu-vos a la Jornada

 

INFORMACIÓ PER A FUTURS RESIDENTS EN UROLOGIA

Dossier informatiu per futurs residents d'Urologia

- Document informatiu sobre activitats de recerca per a metges en programa MIR

- Infografia sobre el programa MIR d'Urologia i de Nefrologia a la Fundació

- Póster del programa de residència en Urologia

 

Si vols més informació pots contactar amb:

Jefe de Residentes de Urología:

Asier Mercadé: amercade@fundacio-puigvert.es

Josep Balañà: jbalana@fundacio-puigvert.es

 

Tutors d’Urologia

Jorge Huguet: jhuguet@fundacio-puigvert.es

Laura Mateu: lmateu@fundacio-puigvert.es

Esteban Emiliani: eemiliani@fundacio-puigvert.es

Telèfon de contacte: 93 416 97 00

VISITA LA GALERIA DE FOTOS DEL NOSTRES RESIDENTS!

 

INFORMACIÓ PER A FUTURS RESIDENTS EN NEFROLOGIA

Dossier informatiu per futurs residents de Nefrologia

Document informatiu sobre activitats de recerca per a metges en programa MIR

- Infografia sobre el programa MIR d'Urologia i de Nefrologia a la Fundació

- Poster del programa de residència en Nefrologia

Si vols més informació pots contactar amb:

Jefe de Residentes de Nefrología:

Leonor Fayos: lfayos@fundacio-puigvert.es

Carolt Arana: carana@fundacio-puigvert.es

Tutors de Nefrologia

Mónica Furlano: mfurlano@fundacio-puigvert.es

M. Jesús Lloret: mjlloret@fundacio-puigvert.es

Núria Serra: nserra@fundacio-puigvert.es

Telèfon de contacte: 93 416 97 00

 

VISITA LA GALERIA DE FOTOS DEL NOSTRES RESIDENTS!