Metge Especialista en Formació (MEF)

 

JORNADES DE PORTES OBERTES VIRTUALS PER A FUTURS RESIDENTS:

 

Residents d'Urologia:
- Dimecres 10 de juny a les 16h
- Dimarts 16 de juny a les 20h
 
Residents de Nefrologia:
- Dimecres 17 de juny a les 15h

 

 

INFORMACIÓ PER A FUTURS RESIDENTS EN UROLOGIA

Dossier informatiu per futurs residents d'Urologia

- Document informatiu sobre activitats de recerca per a metges en programa MIR

- Infografia sobre el programa MIR d'Urologia i de Nefrologia a la Fundació

- Póster del programa de residència en Urologia

 

Si vols més informació pots contactar amb:

Cap de Residents d'Urologia 

Lucía Mosquera: lmosquera@fundacio-puigvert.es

Tutors d’Urologia

Jorge Huguet: jhuguet@fundacio-puigvert.es

Laura Mateu: lmateu@fundacio-puigvert.es

Esteban Emiliani: eemiliani@fundacio-puigvert.es

Telèfon de contacte: 93 416 97 00

VISITA LA GALERIA DE FOTOS DEL NOSTRES RESIDENTS!

 

INFORMACIÓ PER A FUTURS RESIDENTS EN NEFROLOGIA

Dossier informatiu per futurs residents de Nefrologia

Document informatiu sobre activitats de recerca per a metges en programa MIR

- Infografia sobre el programa MIR d'Urologia i de Nefrologia a la Fundació

- Poster del programa de residència en Nefrologia

Si vols més informació pots contactar amb:

Cap de residents de Nefrologia

Maya Sánchez: msanchezb@fundacio-puigvert.es

Tutors de Nefrologia

Mónica Furlano: mfurlano@fundacio-puigvert.es

M. Jesús Lloret: mjlloret@fundacio-puigvert.es

Núria Serra: nserra@fundacio-puigvert.es

Telèfon de contacte: 93 416 97 00

 

VISITA LA GALERIA DE FOTOS DEL NOSTRES RESIDENTS!

Notícies

Esdeveniments